מדריך כושר אישי | GF

מדריך כושר אישיכולנו רוצים להיות חטובים ובריאים, אך על מנת להשיג את המטרה צפויה לנו דרך חתחתים לא קלה במיוחד לאלה שנקודת הפתיחה שלהם פחות טובה, אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות כאלה ואחרות ולאלה הסובלים מעודף משקל וגוף רופס. הכי קל זה לשבת בבית מול הטלוויזיה ולהמשיך להתלונן. אם הגעתם למצב הזה או אם אתם פשוט מעוניינים לעשות משהו טוב לגוף ולנפש שלכם, מדריך כושר אישי הוא הפתרון.

למה מדריך כושר אישי?

מאמן כושר אישי יגיע עד אליכם לבית או שילווה אתכם לכול מכון כושר בו תבחרו. אימוני כושר לא חייבים להיות מפרכים, הרבה אנשים חושבים שאימוני כושר הם סוג של עינו מתמשך והן פשוט מוותרים עליהם. מכיוון שאתם אינכם מקצועיים ומומחים בתחום, מדריך כושר אישי יסייע לכם רבות להגיע לתוצאה המיוחלת ותוך טווח זמן קצר יחסית. אם החלטתם להירשם למכון כושר ואין לכם שום ידע מוקדם בתחום, רוב הסיכויים שתתייאשו ותפרשו. מכוני הכושר מלאים לעייפה, לא תמיד תדעו למה מיועד כול מכשיר ואתם אינכם יודעים על אילו שרירים בגוף מומלץ לכם לעבוד. מדריך כושר אישי יערוך לכם קודם כול תשאול, יברר באשר למצבכם הבריאותי, יבדוק את משקלכם ויבנה לכם תוכנית אימון אישית מלווה בתפריט דיאטטי מתאים אשר ייסע לכם לרדת במשקל או לשמור על משקל הגוף הנוכחי.

מדריך כושר אישי ואימון כושר אישי בבית

אימון כושר אישי בבית מיועד לאנשים שאינם מעוניינים להגיע למכוני הכושר הצפופים או שפשוט אין להם זמן להגיע לשם בשל אורח חיים דחוס ועמוס. מאמני כושר אישיים יגיעו עד לביתכם עם כול המכשירים הנחוצים. מאמן כושר פרטי מתייחס לכו המגבלות והבעיות הבריאותיות שלכם, באם אתם סובלים מסוכרת, בעיות גב, בעיות מפרקים, מחלות לב ובעיות אחרות, הוא יבנה לכם תוכנית כושר אופטימאלית מבחינתכם. ידוע שתרגילי כושר שאינם מתאימים למצבכם הבריאותי אף עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך, בהחלט לא מומלץ ליטול את הסיכון.

לא רק לעשירים

מדריך כושר אישי איננו עוד נחלתם של עשירים בלבד, היום יותר ויותר אנשים מחליטים להזמין מדריך כושר אישי לביתם. מדריך כושר אישי לומד שנים מרובות את הנושא, הם מקצועיים ומנוסים, והם יהפכו את האימון שלכם למהנה ומועיל. מדריכי כושר אישיים למדו לא רק את נושא האימון הגופני, אלא הם גם מבינים רבות בכול הקשור לתזונה והם יוכלו לסייע לכם להתאים לעצמכם תפריט תזונתי מאוזן.

התאמת האימון

מדריך כושר אישי יתאים לכול אחד תוכנית אימון אישית על פי צרכיו הפרטניים.מאמני הכושר האישיים יבצעו מעקבים אחר ההתקדמות האישית שלכם, מה שאינו קורה בחדר כושר ללא מאמן אישי, עם המעקב ניתן להתאים את תוכנית האימון באופן רציף על פי ההישגים הנוכחיים.

ajax
ajax