מאמן כושר אישי לילדים | GF

מאמן כושר אישי לילדיםמאמן כושר אישי לילדים – לאורח חיים פעיל ובריא

 העולם המודרני הפך את הילדים שלנו לפעילים גופנית פחות ופחות, שעות הפנאי של הילדים מוקדשות ברובן אל משחקי המחשב וצפייה בטלויזיה, ופחות לפעילות גופנית מחוץ לבית – כתוצאה מכך אחוזי הילדים הסובלים ממשקל יתר עולה, ואלו עשויים להפוך כעבור כמה שנים למבוגרים הסובלים מעודף משקל וממחלות שונות המתלוות לכך. הקניית החשיבות והמודעות לגבי גוף בריא ופעילות ספורטיבית, הינה באחריותם של ההורים ואין להפחית בחשיבותה. אם אתם מוצאים את ילדכם יושב בשעות אחר הצהריים בבית, זולל ממתקים וצופה בתוכניות טלויזיה – זה הזמן לעשות מעשה.

 תפקידו של מאמן כושר אישי לילדים

מדריך כושר אישי לילדים מאפשר לילדים ללמוד על אורח חיים בריא ופעיל, תוך כדי התנסות עם מגוון של פעילות גופניות בתצורה של משחקים ואימונים. בשונה מחוגי ספורט, בהם יותר ניתן דגש על הפעילות הקבוצתית התחרותית, ופחות על תוצאות הפחתה באחוזי השומן והמשקל, מאמן כושר אישי לילדים נותן את הכלים אשר יאפשרו לילד להגיע אל תוצאות הנראות לעין. מאחר ומדובר בילדים צעירים, תוכנית האימון הינה שונה ומותאמת באופן מיוחד אל שלבי ההתפתחות הגופנית.

 יתרונותיו של מאמן כושר אישי לילדים

ילדים אשר סובלים ממשקל עודף רב, בוודאי חשים פגיעים יותר, או חסרי ביטחון עצמי. לכן,מאמן כושר אישי יהיה האפשרות הטובה ביותר בעבור ילדים אשר מתביישים בגופם, ואינם מעוניינים לקחת חלק בפעילות גופנית קבוצתית. כמו כן, ליווי אישי ומודרך על ידי מאמן כושר מוסמך ומקצועי, יסלול את הדרך אל ההצלחה ואל תוצאות אפקטיבית הנראות לעין. אימון כושר אישי לילדים יבנה בצורה המותאמת אל העדפותיו ורצונותיו של הילד, תוך הכרות על מגוון רחב של סוגי פעילויות ספורטיביות כמו משחקי כדור למיניהם, ריצה, אמנויות לחימה, או כל העדפה אחרת של הילד.

אין ספק כי מאמן כושר אישי לילדים הינו הפתרון הטוב ביותר בעבור ילדים הסובלים ממשקל עודף ואינם מרבים לעסוק בספורט. עם הזמן התוצאות יהפכו לממשיות, המשקל העודף יפחת והבטחון העצמי יעלה.

אם ילדכם סובל מעודף משקל, אינו אוהב לעסוק בספורט ומבלה את שעות אחר הצהריים מול המחשב או מול הטלויזיה – הגיע הזמן לנקוט בפעולה. פנו אלינו על מנת ללמוד על מגוון האפשרויות של מאמן כושר אישי לילדים – לתוצאות אפקטיביות ולאורח חיים בריא וספורטיבי.

ajax
ajax