5 קריטריונים חשובים שצריך לבדוק עם המאמן כושר לפני שמתחילים

רבים אשר מחליטים לרכוש את שירותו של מאמן כושר אישי ולא באמת יודעים איך לעשות זאת וגם אם עשו הם לא יודעים איך להוציא ממנו את המקסימום, התאמה של מאמן כושר אישי הוא מחייב אותך לכמה פרמטרים מאוד חשובים.

1. זמינותו של המאמן - יש לשים לב בעת הפגישה הראשונה של ההכרות עם המאמן שביא איתו יומן עבודה ותבדקו אם הוא פנוי בשעות ובימים אשר אתם רוצים להתאמן לפחות בשלושה החודשים הראשונים מהניסיון שלנו בהתחלה הוא יסכים לכל שעה ויום רק בשביל לסגור את בעיסקה איתכם לאחר מספר שבועות תתחילו לרדוף אחריו, למה? מאחר והמאמן שלכם מחפש עוד לקוחות ואתכם הוא מזניח בגלל סיבה זאת אל תתפשרו על סגירה מראש של שלושה חודשים עם ימים קבועים ביומן ומבהירים אחד לשני מי שמבריז משלם על האימון ממ ככה בצורה ברורה.

2. מאמן עייף - יש לשים לב כאשר אתם מנסים לקבוע עם המאמן אל תהססו לשאול  אותו כמה אימונים אתה עושה ביום ואיפה אנחנו בלוז שלך אף פעם אל תתנו למאמן כושר להגיע אליכם אחרונים מאחר והוא עשה לפחות איזה 7 אימונים והוא כבר עייף מאוד ככה שאין לו יותר מידי סבלנות בשבילכם ואז זה יכול להיגמר לא טוב בנזקים גופניים.

3. ביטוח - רבים ממאמני הכושר לא באמת מאמנים עם ביטוח שנקרא "אחריות מקצועית" כמעט ואף אחד לא עושה את הדבר הכי חשוב בכל התהליך הזה , פשוט מאוד אני חשופים לפגיעות בעתיד ותקחו בחשבון שאין למאמן כיסוי עליכם ,במידה ושאלתם את המאמן והוא טוען שיש לו את תתביישו לבקש לראות את הפוליסה זה מאוד חשוב לכם תתארו לעצמכם שאתם נוהגים ברכב ללא ביטוח חובה.

4. קבלות - מאמנים אשר לא מוציעים קבלות סביר להניח שהם סתם חובבנים ומנסים להרויח עוד כמה לירות בשביל השלמת הכנסה בדרך כלל מאמן אשר עובד עם קבלות בצורה מסודרת סביר להניח שיש לו פעילות רצינית של לקוחות והוא לא איזה חובבן.

5. תפוקה באימון - יש לשים לב לתפוקה בעת ה 60 דקות של האימון , אימון הכושר צריך להיות ממצה מאוד במשך 60 דקות יש המון מאמנים שמדברים יותר מאשר עובדים עם הלקוח סתם רק בשביל לעשות את היומית שלהם.

By admin • יוני 29, 2012 • 6:55 pm


הגב למאמר הזה

ajax
ajax