ציוד לפילאטיס: גומיות אימון שישנו לכם את הגוף

כשרוצים להתאמן בנוחות גם בבית
לא תמיד יש חשק לצאת לקבוצה או לאימון כושר פרטי. לא תמיד זה מזג האוויר, פשוט מתחשק לפעמים להישאר בבית ולנצל את הזמן אחרת. אבל כשמתאמנים בבית לבד זה לא כל כך פשוט, בטח אם אתם רגילים לציוד המתוחכם של חדר הכושר. עכשיו יש לכם דרך להתאמן בנוחות של ביתכם בלי הכנות מיוחדות. כל שתצטרכו הוא מעט זמן פנוי וחשק לחטב את הגוף שלכם בהנאה. גומיות האימון Aylio הם מה שמפריד ביניכם לבין גוף חזק וגזרה מושכת.

גומיות אימון לפילאטיס שיחטבו כל שריר בגופכם
לא צריך ציוד לפילאטיס יקר בבית וגם לא ציוד לפילאטיס שתופס מקום. כל מה שאתם צריכים הוא גומיות אימון מסוג Aylio כדי להבטיח לעצמכם אימון פרטי איכותי שלא יפספס אף שריר בגופכם. הגומיות האיכותיות הללו מאפשרות לכם להקים חדר כושר פרטי בביתכם בהינף תליית גומייה על וו. גומיות אימון אלה מאפשרות לכם לעבוד על שרירי: בית חזה, זרוע קדמית, זרוע אחורית, בטן, גב, שוקיים, ירכיים ועכוז… לא תשאירו שריר אחד בגופכם רפוי. מערכת הגומיות מאפשרת לכם להעלות את רמת ההתנגדות של הגומייה ובכך העבודה שלכם מדי פעם אינה נשארת ברמה קבועה.

הזמינו מאת מארז הגומיות העשיר אצלנו
המארז הבסיסי שתקבלו מאיתנו מכיל את כל מה שאתם צריכים כדי להשיג אימון יעיל בבית.
גומייה כחולה (2.8 ק"ג), גומייה אדומה (4.8 ק"ג), גומייה צהובה (6.8 ק"ג) וגומייה שחורה (10 ק"ג). בנוסף, תקבלו זוג ידיות אחיזה באיכות רכה ומשופרת, זוג רצועות לקרסול ווו תלויה לדלת. תקבלו גם תיק נשיאה קטן ובו מקום לכל הציוד, דבר שיאפשר לכם לנוע איתו מבית לבית ואף לקחת אותו אתכם בצאתכם לחופש. לכל זה מצורפת חוברת ובה הסבר על 101 תרגילים שונים שניתן לערוך עם הגומיות. האחריות על המוצר – לכל החיים.
סרטוני הדגמה לגומיות Aylio מחכים לכם ביוטיוב לנוחיותכם.
- Aylioציוד פילאטיס מושלם!

היכן אפשר להשיג את הגומיות?
כשב Go Fitness חשבו על מכירת ציוד כושר ביתי, התקבלה מיד ההחלטה לייבא את הגומיות המקצועיות Aylio.
Go Fitness המתמחה באימון כושר ובשיפור איכות החיים שלכם בחרה בגומיות אלה בשל איכותן, גמישותן הרבה והעובדה שהן עמידות לבלאי.
הזמינו את הגומיות כבר עכשיו ותוכלו לעשות טוב לגופכם באופן מיידי. השאירו את פרטיכם כעת ונחזור אליכם בהקדם.

By admin • נובמבר 5, 2012 • 11:25 am


הגב למאמר הזה

ajax
ajax