חדר כושר בבית – איך תגיעו לתוצאות?

הנחיות כלליות לאימון כושר בבית באופן עצמאי

כיום נפתחים המון חדרי כושר גדולים וקטנים אשר מכילים בתוכם אבזור חדשני ויוקרתי, חוגי סטודיו שונים בשמות מגניבים, חבילות דיאטה משופרות , חבילות של אימוני כושר אישיים, ימים פתוחים לקהל הרחב, אוירה טובה של מוסיקה סוחפת עם קצב מרהיב.

אם זאת רבים מאתנו לא באמת יודע על אחוז נשירות גבוה של מתאמנים בחדר הכושר אחוז הנוטשים מגיע למעלה מ- 80%. מתוך 100 מנויים בחודש אחד מסוים 80 נרשמים לא כמעט ולא יחדשו את תקופת המנוי לחדר הכושר שהתאמנו.

רוב האוכלוסייה חושבת שבמידה והירשמו לחדר הכושר הם יקבלו מסגרת מקצועית עם מעקב ובקרה צמוד כדי לגרום להם להתמיד ולהתקדם לתוצאות, לצערנו רוב המתאמנים לא מגיעים למצב אשר תארנו קודם מאחר והם לא מבינים שהם נבלעים בין כל לקוחות המועדון ואף מדריך או מאמן לא יכול באמת לעקוב אחר ההתקדמות של המתאמן.

אז בוודאי כולם שואלים עכשיו אם לא חדר כושר או מועדון מה כן?

אנו בגו פיטנס מאמנים במידה ותלמדו את הפרקטיקה אשר באה לסייע להתאמן בבית ,יש סיכוי גדול מאוד שאתם תצליחו להתמיד בפעילות אותה תבחרו ליישם .

בכל מקום ובכל אשר תעשו פעילות נכונה ומבוקרת.
יש יתרונות רבים לאימון כושר בבית.

זול, יעיל, חוסך בזמן ן, לא צריך לחפש חניה ולבזבז כסף על דלק וחניון . האימון מתבצע באוירה שאתם אוהבים עם מוזיקה רועשת / שקטה אוירה בריח שאתם אוהבים אימון בקצב שלך בלי הסחות דעת מהצד .

בואו נבין באמת מה זה חדר כושר ביתי בבית..

בואו נעשה סדר בכל ההמלצות שאתם מקבלים, לא באמת צריך לפוצץ את הבית במכשור יוקרתי ומסיבי , אין צורך לקנות מכשירים יקרים זה לא מה שיביא לנו את התוצאות ,אם המטרה היא לרדת במשקל ,לחזק את הגוף , לעצב ולחטב , לרדת במשקל ולעלות מסת שרירי או סתם בשביל הבריאות אז יש לכם אפשרות לעשות זאת מתחת לאפכם.

בשביל לעשות אימון סדיר בבית לא צריך המון ציוד אלה צריך כוח רצון חזק , רצון הוא הבעיה הפסיכולוגית הקשה ביותר מאחר ורוב האנשים אין להם משמעת עצמית גבוהה.

איזה גודל של משטח צריך בבית בשביל להתאמן?

המתחם שאנו צריכים בשביל לבצע אימון כושר גם 5 מטרים מספיקים הכול תלוי בגיוון של האימון אשר אתם מבצעים בבית. יש נטייה לעשות את אותו אימון חוזר על עצמו זה נהפך לשבלוני משעמם ולא מאתגר.

לא לכולם יש מוטיבציה להתחיל, לפעמים זה משימה בלתי אפשרית. רוב האנשים קל מאוד להם לוותר לעצמם , במידה והם צריכים לבצע אימון כושר בבית, אותו מתאמן רכש נעליים חדשות ,הליכון יקר, מולטי טריינר , משקולות , מזרן לכפיפות בטן, גומיות וכו..

לסגל אורח חיים נורמלי זה ממש לא קל זה דורש המון הקדשה ותשומת לב למטרה וליעדים אחר האימון כושר בבית.

לבנות חדר כושר בבית / מועדון זה לא פתרון עובד מאחר והם בסופו של דבר מפרסמים את הציוד ביד 2 ומוכרים אותו בגרושים רק כדי לפנות מקום בבית

איך מצליחים לשמור על רצף של אימונים ואורח חיים בריא לאימון כושר בבית ?

כל אותם המתאמנים הללו ,יש פתרון הולם אשר מצליח להביא את הלקוח לתוצאות שתמיד חלם מאמן כושר אישי בבית יש להיות סידור מצוין.

תנסו להזמין מאמן כושר אישי עד הבית למסלול של שישה חודשים אשר יסגל לכם תוכנית ספציפית עבור המטרה והיעדים שאתם הצבתם לעצמכם תתגישו את המטרה
תסבירו למאמן כושר שילמד אתכם לעבוד באופן עצמאי, יש תוכניות מקצועיות אשר משולבת גם אימון עם מאמן כושר אישי וגם אימון עצמאי בבית לבד.

האם אפשר לראות תוצאות באימון כושר בבית?

כמובן שזה אפשר לראות תוצאות מדהימות באימון כושר בבית , אמרנו שלא צריך לבנות חדר כושר מפואר או ציוד כושר יקר , רבותי יש אפשרות לראות תוצאות מדהימות באימון כושר בבית ואפילו תוצאות טובות יותר מחדר כושר או מועדון עם מלא מתאמנים בו זמנית שבסופו של דבר אנו מוצעים עצמנו נמרחים מצד לצד.

By admin • יוני 29, 2012 • 9:53 pm


הגב למאמר הזה

ajax
ajax