דיאטה לאחר הריון

כל אישה אחרי שיולדת בדרך כלל מחכה בקוצר רוח לעשות דיאטת כאסח ולחזור מהר מהר משקל התקין של הגוף לפני הריון שימו לב נשים יקרות לעשות דיאטה מיד אחרי הלידה לא תמיד מומלץ, יש כמה גורמים עיקריים אשר יכולים לפגוע על אופי הדיאטה או ירידה במשקל שלך הם בדרך כלל הנקה והמצב הבריאותי שלך לאחר הלידה.

רבים מהנשים אשר מסיימות את תקופת הריון עם ירידה משמעותית בכמויות הברזל ,הסידן המוגלובין נמוך ולכן לפני שמנסים לרדת במשקל כדי מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי אשר מתמחה בנושא של ירידה במשקל לנשים לאחר הריון.

לאחר הריון בזמן הנקה לא כדאי להפחית בצורה קיצונית את כמות המרכיבים מאחר והאם צריכה להניק את בנה , חשוב להכניס לגוף את כל המרכיבים הנחוצים לגוף בשביל לא לפגע באיכות החלב אם שהתינוק ניזון ממנו לאחר הלידה עלולה להתקלקל ואף לא איכותית.
ברוב המקרים דיאטה היא לא פיתרון טוב בגלל שיש תופעה של בטן רכה כמו בלון שירד לו האוויר או צלוליטיס שומן שהתווסף באזור האגן הירכיים והבטן.
במידה ולא מצליחים להוריד את השומן הרך בערת פעילות גופנית ותזונה נכונה יש אפשרות לעשות ניתוח של מתיחת העור להחזיר לעור הגוף מראה שטוח ומוצק של אזור הבטן והאגן.

By admin • יוני 29, 2012 • 9:15 pm


הגב למאמר הזה

ajax
ajax