אימוני כושר תורמים לנו בחיי המין

כושר גופני תורם ל… ול… וגם לחיי המין.
על זה בדרך כלל פחות מדברים, אבל אימוני כושר גופני תורמים גם לחיי המין שלכם. אנחנו יודעים זה מכבר שכושר גופני גבוה תורם לריכוז, לירידה במשקל, למצב הרוח, לפעילות הורמונלית סדירה ולהפחתת הסיכוי לחלות במחלות לב ודם. בדרך כלל כשאנשים מתחילים לערוך פעילות גופנית הם לא חושבים שכתוצאה מכך גם חיי המין שלהם ישתפרו.

יש כמה דברים שעושים אותנו מאושרים: כשאוהבים אותנו, כשיש לנו מספיק אמצעים כלכליים כדי להתפרנס בכבוד ובריאות טובה. יחד עם כל אלה, חיי המין שלנו ואיכותם משפיעים על רמת שביעות הרצון שלנו מהחיים ומשפיעים על מצבנו הנפשי והבריאותי.
לכן, אם אתם יודעים כעת כי אימוני כושר תורמים גם לחיי המין, לצד היתרונות הברורים שאתם מודעים להם כבר זמן רב, האם לא תצאו עכשיו לאימון טוב?

איך פעילות גופנית תורמת לחיי המין?
לא צריך להבין במחקרים כדי לדעת שפעילות גופנית תורמת לתחושת הדימוי העצמי ולביטחון עצמי. אחד הדברים שמונעים מאיתנו פעמים רבות לנהל חיי מין פעילים הוא חוסר ביטחון במראה הגוף ובקפלי השומן שבו. פעילות גופנית תאפשר לכם להציג גוף יפה וחטוב והחשק שלכם לחיי מין פעילים יעלה. בנוסף, פעילות גופנית משחררת הורמון בשם אנדורפין התורם למצב רוח טוב, לתחושת אושר ולרוגע. תחושות אלה מעלות את הדימוי העצמי ומכאן הדרך לחיי מין פעילים וטובים קצרה. פעילות גופנית רציפה ואיכותית מעלה גם את הסיבולת שלכם מבחינת לב ריאה ועל כן אתם יכולים לנהל יחסי מין ארוכים וממושכים יותר שלא יגרמו לכם להרגיש אחר כך שטיפסתם על האוורסט. ולבסוף, גמישות הגוף שלכם תאפשר לכם לשכלל את התנוחות ולשתף פעולה עם בן או בת הזוג שלכם בכל תנוחה שהם ירצו, מבלי להרגיש שאתם קורעים את השרירים שלכם וכואבים.
מחקרים מראים שפעילות גופנית קבועה אכן תורמת לכל אלה וכי אנשים המקפידים על פעילות כזאת מנהלים חיי מין עשירים יותר ובתדירות גבוהה יותר מאשר אחרים.

איך תתחילו בפעילות גופנית?
העיקר שתתחילו, אך מסתבר שרוב האנשים מתקשים בהתמדה בפעילות גופנית. פעילות בקבוצה יכולה להיות דבר נחמד שגם דואג לחיים החברתיים שלכם אבל פעילות כזו עשויה להיות לא יעילה בגלל הפערים ביכולת ביניכם לבין חברי הקבוצה האחרים. מדריך כושר פרטי הוא פתרון מעולה בשבילכם שמתקשים להתמיד אך רוצים להיות פעילים. מאמן כושר פרטי איכותי ידע להתאים תוכנית אימונים נכונה לכל אחד מכם באופן אישי בהתאם למספר פרמטרים שהוא ייקח בחשבון. ל Go Fitness יש מדריכים בעלי ניסיון וידע מקצועי שיכול להזניק את החיים שלכם אל על מבחינת בריאותכם וחיי המין שלכם. סניפי הרשת פרושים במספר ערים בארץ לנוחיותכם. התקשרו להתייעץ וקחו אחריות על חייכם.

By admin • נובמבר 5, 2012 • 11:22 am


הגב למאמר הזה

ajax
ajax